Langenberg
Region Langenberg znajduje się na stromym, zachodnio-południowym zboczu górskim w obrębie miasta Martinsthal. Gleby na zachodzie położone bliżej miasta charakteryzują się wysoką zawartością łupku, im bardziej na wschód wzrasta poziom gleby lessowo-gliniastej. Rieslingi z tego regionu cechują się bukietem smakowym i zapachowym w którym wyczuwalne są gruszki, brzoskwinie jak również moreli. Są to wina eleganckie, owocowe i korzenne z bardzo dobra potencjalność składowania.
Wildsau
Jako "Wild’s Aue" nazywany jest w Martinsthal region, na którym często przebywały dziki, i dlatego też taka przyjęła się z biegiem lat nazwa. Dzięki ustawieniu południowozachodniemu do późnego wieczoru występuje tutaj słońce. Lasy chronią od zimnych północnych wiatrów, dzięki czemu winogrona dojrzewają i rozwijają się tutaj niezmiernie dobrze. Dzięki stromym zboczą, ciężkiej glebie lessowo-gliniastej, osadom żwirowym, sąsiedztwu z lasem można uzyskać bardzo dobre zbiory. Nawet w suchych i mało wydajnych latach region ten sprzyja uprawie i daje możliwość uzyskania win, które nie tracą na swojej sile i aromacie owocowym. Rieslingi dobrych roczników emitują zapach żółtych owoców, moreli i maracuji.
Rödchen
Nazwa regionu pochodzi od założonego w 1151 roku klasztoru Rode, dzisiaj przypomina o tym mała kapliczka wybudowana na jego cześć. Region ten jest skierowany na południe i dzięki temu cały dzień grona są nasłoneczniane. Głębokie gleby lessowe i osady żwirowe umożliwiają otrzymanie treściwego, dojrzałego wina pełnego wartości mineralnych. W zapachu wyczuwalne jest zielone jabłko i owoce cytrusowe. Nawet w suchych latach otrzymujemy tutaj wysoką wydajność dzięki wilgotności zmagazynowanej w glebie.